Profielfoto Marek van den Oever

Marek van den Oever

Auteur
Marek, Mark met een ‘e’, werkt bij Hostnet als SEO-marketeer. Hij droomt graag weg bij een stads- of landkaart. Hij studeerde Slavische Taal en Cultuur en Oost-Europese studies aan de UvA. Heeft een passieproject over Polen: PrachtigPolen.nl. Tijdens zijn studie rolde hij de wereld van SEO en content in. Op Hostnet.nl deelt hij graag content die je helpt jouw idee tot werkelijkheid te brengen.

Artikelen

  • Hoeveel webshops zijn er in Nederland?
    Geen categorieJun 26, 2026

    Hoeveel webshops zijn er in Nederland?

    Nederland telt ruim 103.000 webshops. In 6 jaar is het aantal ruim verdubbeld. 94% van alle internetters koopt online. Bekijk alle cijfers.
  • Veertig jaar .nl: zo begon het Nederlandse internet (met overzicht van de 100 oudste domeinnamen van Nederland)
    Geen categorieApr 21, 2026

    Veertig jaar .nl: zo begon het Nederlandse internet (met overzicht van de 100 oudste domeinnamen van Nederland)

    Op 1 mei is het 40 jaar geleden dat de eerste .nl-domeinnaam werd geregistreerd. Hostnet blikt samen met SIDN terug.
  • een screenshot van de AI Website Builder van Hostnet
    TechnologieJul 19, 2024

    Groot onderzoek laat zien: AI helpt worstelende websitebouwers

    Goed nieuws: AI lijkt worstelende websitebouwers te hulp te schieten en de tijd tot het lanceren van een website flink te verkorten.
  • Academy placeholder
    MarketingMay 27, 2024

    Einde van Universal Analytics in zicht: hoe sla je historische data op voordat het te laat is?

    Het einde van Universal Analytics is in zicht: hoe exporteer je je oude data uit Google Analytics voordat het te laat is?